Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krzesimów - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 295 000 zł9 003 m² 143,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż strategicznie zlokalizowany grunt inwestycyjny o powierzchni 9003 m w Krzesimowie (gmina Mełgiew). Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Rudnik

Rudnik(Krzesimów + 15 km)

1 700 000 zł8 815 m² 192,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 58, położona w miejscowości Rudnik, w gminie Wólka zaledwie kilka minut od północno-wschodniej części Lublina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lublin

Zemborzyce,Lublin(Krzesimów + 18 km)

645 095 zł4 311 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Smugi

Smugi(Krzesimów + 24 km)

450 000 zł2 577 m² 174,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym! Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi(Krzesimów + 7 km)

136 500 zł901 m² 151,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki zlokalizowane w miejscowości Łuszczów Drugi. Dostępujące są następujące powierzchnie: działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o pow. 901 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Szerokie,Lublin(Krzesimów + 18 km)

1 180 000 zł4 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Szerokie - działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Lublina. W pobliżu działki znajdują się wszelkie potrzebne obiekty usługowe - sklepy, restauracje, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Klonowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia(Krzesimów + 22 km)

310 000 zł4 339 m² 71,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka , położona w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia, gmina Niemce, powiat lubelski. Miejscowość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lublina, ok. 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kijańska

Hajdów-Zadębie,Lublin(Krzesimów + 18 km)

1 999 000 zł7 023 m² 284,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, nieruchomość inwestycyjna przy ul.Kijańskiej w Lublinie. Ustawna działka o powierzchni: 7023m2 i wymiarach: 70x100m. Zabudowania znajdujące się na działce: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł371 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lublinie. Lokalizacja: dzielnica Dziesiąta, lublin Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni 371,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł5 520 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Rudka Kozłowiecka(Krzesimów + 20 km)

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Rudce Kozłowieckiej gmina Niemce! Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krzesimów

Krzesimów,lubelskie

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronne działki budowlane o powierzchni 1500 m , położone w malowniczej, spokojnej miejscowości Krzesimów , w gminie Mełgiew. Są to nieruchomości idealne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij